Як до Вас звертатись?

Телефон

Інтер’єрна світлова вивіска

Интерьерная световая вывеска

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

З кожним роком в різних містах з’являється все більше величезних торгових центрів. Саме в таких приміщеннях і застосовуються інтер’єрні світлові вивіски (лайтбокси). Вони відрізняються від зовнішніх лайтбоксів своїм розміром, яскравістю, а також матеріалом, який використовується для його виготовлення.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Оскільки лайтбокс знаходиться у приміщенні – можна використовувати більш тонкий матеріал, який в умовах інтер’єру не вплине на якість виробу. Також для інтер’єрної вивіски не обов’язково використання каркаса. Такі вивіски більш довговічні, оскільки не піддаються ультрафіолету, а відповідно довше залишаються яскравим і привабливими.

При виготовленні інтер’єрної світлової вивіски можуть використовуватися дві технології – «Цукеркова коробка», або лайтбокс в профілі.

Інтер’єрний лайтбокс, технологія “Цукерова коробка”

Виготовлення лайтбоксів за технологією «Цукеркова коробка» борти на лицьовій і задній панелі виготовляються таким чином, щоб передня частина закривала задню, як кришка цукеркової коробки нижню частину. При цьому для лицьовій панелі використовують акрил, а для задньої – композит. Також для задньої панелі можливе використання ПВХ, але світлодіоди прослужать довше, якщо у них буде тепловідвід.

Світлова вивіска, лайтбокс технологія Цукерова коробка

Інтер’єрний лайтбокс в профілі

У разі виготовлення інтер’єрного лайтбокса в профілі, для бортів використовують алюмінієвий або ПВХ профіль, який фіксує лицьову панель (акрил) і стінку (композит/ПВХ). В обох випадках зображення може наноситися або повнокольоровим друком, або за допомогою аплікації плівкою, що самоклеїться.

Світлова вивіска, лайтбокс в профілі

Що стосується дизайну інтер’єрного лайтбоксу, то треба зазначити, що він повинен бути привабливим, але не ріжучим очі. Найкраще вибрати кольори, які викликають у людей довіру, а також не виглядають вульгарно і відштовхуюче.

Ми завжди готові допомогти вам з правильним дизайном, а також розрахуємо вартість вашого виробу згідно вашим параметрам. Для цього вам потрібно просто зв’язатися з нами і наш менеджер відповість на питання, що виникли, а також прорахує вартість інтер’єрної світлової вивіски з вашим параметрам.

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Прикріпити файл:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)