Як до Вас звертатись?

Телефон

Пластикові, акрилові дипломи (свідоцтва)

Подарочный, наградной диплом из акрила

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Пам’ятайте, як в школі за певні досягнення в навчанні нам вручали дипломи? Зараз вони вже вицвіли і на них важко щось розібрати, але ж це така пам’ять. Ми пропонуємо замінити паперові дипломи на дипломи з пластика (акрила, оргскла). Вони більш довговічні і привабливі, така грамота залишиться спогадом на довгі роки, а також буде пам’яттю наступним поколінням.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Ціна, вартість диплома із акрила

Увага! Диплом із акрила – індивідуальний виріб, виготовляється під замовлення. Ціна акрилового диплома залежить від багатьох параметрів (розмір, спосіб нанесення зображення, кількість і т.д.).

Щоб дізнатись вартість виробу по Вашим параметрам, достатньо надіслати запит на прорахунок скориставшись кнопкою Прорахувати вартість.

Запит на прорахунок:

Ім’я (обов’язково)

E-mail (обов’язково)

Номер телефона

Повідомлення (характеристики виробу)

Прикріпити файл (макет, приклад виробу):

Нагородні, подарункові дипломи з пластика

Пластиковий нагородний диплом, свыдоцтвоДиплом в якості заохочення вручаються не тільки в школах. Такий виріб з оргскла відмінно підійде для виділення заслуг того, чи іншого співробітника, в якості подарунка постійному клієнтові, або в знак вдячності надійному партнеру. Стильний і оригінальний диплом з пластика стане приємним знаком уваги і залишить приємне враження про вашу фірму. Ось кілька прикладів, де диплом з оргскла буде відмінним подарунком:

  • подарунок VIP клієнтам на Новий рік;
  • подарунок жінкам фірми на 8 березня;
  • подарунок директору на День народження;
  • грамота краще співробітнику місяця (року);
  • подарунок на ювілей партнеру, колезі, другу.

Це лише малий перелік можливостей диплома з акрилу в якості бізнес сувеніру. Насправді варіацій набагато більше. Якщо ви хочете показати людині, що він важливий для вас, але ідей що дарувати немає, подаруйте такий сувенір, який надовго залишиться в серці одержувача.

Виготовлення та дизайн дипломів з акрилу

В якості матеріалу для виготовлення бізнес сувенірів ми використовуємо різні види пластику – прозорий, молочний, кольоровий, дерево, штучний мармур і т.д. Для вашого виробу може використовуватися як один матеріал, так і їх поєднання. Для нанесення зображення, в різних випадках використовують або плівку, або термодрук, або гравіювання, також можливе використання декількох видів нанесення. Дизайн диплома ви можете вибрати самі. Ми знаємо, що кожна людина унікальна, тому намагаємося створити дизайн безпосередньо для нього. Зазвичай наш дизайнер пропонує кілька варіантів виконання виробу, з різними поєднаннями матеріалів і варіантами нанесення зображення. Після затвердження макета наш технічний фахівець робить прорахунок за індивідуальними параметрами даного сувеніра.

Замовити диплом з акрилу просто, зверніться до нашого менеджера і він, взявши до уваги ваші побажання, надасть вам кілька варіантів дизайну, а також ціни, щоб вам простіше було визначитися з вибором. Якщо у вас вже є готовий дизайн, і ви точно знаєте чого хочете, ми прорахуємо вартість виготовлення виробу по вашим параметрам.

Розміри і вартість, ціна дипломів з акрилу, Ви можете дізнатися у наших представників. Якщо Ви хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтеся функцією сайту «Індивідуальне замовлення».

Прорахунок вартості диплома з акрилу можна отримати зв’язавшись з нами за телефоном, або залишивши запит через форму зворотного зв’язку.

Залишились питання?

Имя (обязательно):

E-mail (обязательно):

Номер телефона:

Сообщение:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)