Як до Вас звертатись?

Телефон

Візитниця, підставка під візитки із пластика (акрила, оргскла)

Визитница - пластиковая подставка под визитки

Зворотній дзвінок

Як до Вас звертатись?

Телефон

Задайте питання менеджеру

Як до Вас звертатись?

Телефон:

E-mail:


Текст повідомлення:

Узнать цену

Візитниця – виріб із пластику, що відноситься до групи бізнес-сувенірів. Найчастіше візитниці використовуються в якості подарунків діловим партнерам, клієнтам і як сувенір співробітникам фірми. Вони зручні у використанні, практичні, не займають багато місця, і служать нагадуванням про вас.

Наш сервіс

професійна консультація
консультація
креативний дизайн
креативний дизайн
власне виробництво
власне виробництво
доставка по всій Україні
доставка по Україні

Візитниця або підставка під візитки – ефективний спосіб реклами Вашої компанії

Підставка під візитки - візитниця із акрила, пластика

Сьогодні в діловому світі поширеним способом обміну контактною інформацією стали візитні картки. Та й взагалі, візитки вже стали нормою етикету. Але чим більше у Вас ділових партнерів і хороших знайомих, тим більше накопичується візиток. У такому випадку на допомогу приходять візитниці, які допомагають їх власникові швидко знайти потрібну інформацію і не втратити необхідні контакти.

У нинішньому світі, крім своєї основної функції, візитниці стали ще й стильним аксесуаром, який підкреслює імідж свого господаря. Їх виготовляють із різноманітних матеріалів: шкіра, пластик (акрил, оргскло), метал, дерево. Жінки намагаються вибрати собі аксесуар оригінального дизайну, а чоловіки хочуть підкреслити свій діловий статус.

Пластикові візитниці або підставки під візитки – це чудовий бюджетний варіант, який використовують у якості подарунка діловим партнерам і клієнтам та навіть, як сувенір, співробітникам фірми. Довговічність і функціональність такого презенту допоможе в рекламному просуванні Вашої компанії й закріпленні нових корисних зв’язків. Так як візитницю часто використовують і вона завжди на видноті, то інформація на ній запам’ятається надовго, а оригінальне зображення або логотип на цьому аксесуарі буде привертати увагу. Презентуйте такий сувенір у ході ділової зустрічі, семінару, під час рекламної акції або просто подаруйте – залишите постійне нагадування про свою компанію.

Крім нанесення логотипу, ми пропонуємо й інші способи оформлення настільних візитниць та підставок. Згідно з Вашим індивідуальним замовленням наші дизайнери підберуть спосіб нанесення логотипу, колір, форму і розмір аксесуара, проконсультують із будь-яких питань.

Виготовлення візитниць та підставок під візитки

Підставка під візитки - пластикова, акрилова візитниця

Для більшої функціональності виготовляють візитниці із пластику (акрилу, оргскла). Для того, щоб надати їм стильного й оригінального вигляду також можуть застосовуватись дерев’яні або металеві деталі. Аби вирізати із пластику необхідну форму використовують фрезерний верстат, а за допомогою термо формування цей матеріал можна вигинати під будь-яким кутом, створюючи різноманітні конфігурації.

Розміри та ціни на візитниці Ви можете дізнатись у наших менеджерів. Якщо хочете зробити індивідуальне замовлення, скористайтесь функцією сайту «Індивідуальне замовлення». Також прайс на бізнес-візитниці можете одержати коли зв’яжетесь із нами або просто залиште запит через форму зворотного зв’язку.

Ми пропонуємо Вам по доступним цінам купити, замовити візитниці і підставки під візитки широкого асортимента. За допомогою такого ексклюзивного аксесуара Ви виділитесь із загальної маси. Під рукою завжди буде необхідна інформація і Ви у будь-який момент зможете вийти на контакт зі своїми діловими партнерами.

Ми дбаємо про комфорт і зручність своїх клієнтів. Щоб зробити покупку Ви не витратите ані хвилини зайвого часу. Ми все зробимо за Вас – приймемо й оформимо замовлення та відправимо його у будь-яке місто України. Ваше завдання – лише отримувати задоволення, користуючись сучасним якісним аксесуаром і дарувати їх своїм діловим партнерам. Наші дизайнери в одну мить допоможуть вибрати матеріал, колір і модель, нададуть пораду чи консультацію. Доставка здійснюється по всій Україні.

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Прикріпити файл:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 голосов, в среднем: 4.9 из 5)