Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Зустрічаємо осінь правильно! Знижки на стійки під поліграфію Stend 06!

02.09.2019


Проаналізувавши вподобання наших клієнтів, ми з'ясували, що найпопулярнішою моделлю серед стійок для поліграфії стала Stend 06. І не дивно, адже вона сучасна, надійна, стійка і містка. Подумавши, ми вирішили додати до цього переліку переваг ще одну - вартість! Ми оголошуємо акцію! Знижка 15% на стенди цієї моделі! Встигніть замовити ...
Читати далі

Вуличні, туристичні інформаційні стенди для м. Бобринець, Кропивницької обл.

10.07.2019


Вуличні інформаційні стенди для туристичних місць
Є що розповісти про ваше місто? Про історичні пам'ятки та інші визначні місця можна розповісти за допомогою вуличних інформаційних стендів. Вони здатні вмістити все всю необхідну інформацію, а дизайн, виконаний під старовину, виділить знак серед сучасного ландшафту. З недавніх пір такі стенди з'явилися в місті Бобринець, Кіровоградська область. ...
Читати далі

Виготовлення фотозони, стели в формі об’ємних 3D літер «Я люблю Канів»

09.07.2019


Фотозона, стела в формі об’ємних 3D букв - Я люблю Канів
Зараз усе частіше в різні містах і селах України можна зустріти фотозону, яка збирає навколо себе, як жителів населеного пункту, так і його гостей. Ми говоримо про стели для міста у вигляді об'ємних букв «Я люблю...». Відкриття такого знака в Каневі вирішили поєднати зі святкуванням Дня молоді. Трохи фактів про стелу «Я люблю Канів» Загальна ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Цех А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс