Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Серійне виробництво дефлекторів, захисних екранів для кондиціонерів від Цех-А

06.07.2018


Серійне виготовлення дефлекторів, захисних екранів для кондиціонерів
Літній сезон в самому розпалі, і співробітники офісів, відпочиваючі в кафе і ресторанах, рятуються від спеки за допомогою кондиціонерів. Щоб зробити роботу або відпочинок більш комфортними, і уникнути переохолодження, багато фірм і закладів звертаються до нас за дефлекторами для кондиціонерів. Вже не перший рік наша Творча майстерня «Цех-А» пропонує ...
Читати далі

Серійне виготовлення боксів, контейнерів для використаних батарейок і акумуляторів

05.07.2018


Серія, партія контейнерів для використаних батарейок
Ні для кого не секрет, що неправильна утилізація використаних батарейок забруднює гектари землі і водойм нашої країни. Деякі компанії вирішили зробити свій внесок в боротьбі за захист навколишнього середовища. Першим кроком було замовлення боксів для батарейок для своїх торгових точок і офісів. Що може краще розповісти про призначення урни, ніж короб, ...
Читати далі

Виготовлення і монтаж іміджевих об’ємних літер із композиту для аграрної компанії Alfa Smart Agro

07.06.2018


Виготовлення об’ємних букв із композита на металокаркасі для аграрної фірми
У бізнес середовищі зовнішня реклама може використовуватися не тільки для інформування клієнтів, або в якості навігаційних вказівників. Досить часто їх використовують, як маркетинговий інструмент для формування або підкреслення іміджу організації. Наше нове замовлення стало тому підтвердженням. За останній рік, компанія Alfa Smart Agro стала нашим ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Рекламний Цех-А, 2013-2018. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс