Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Виготовлення інформаційної стели для ДП «Ніжинський лісгосп»

20.04.2018


Виготовлення інформаційної стели для ДП Ніжинський лісгосп
У нас новий замовник! ДП «Ніжинський лісгосп» звернулися до нас, щоб замовити дві стели для свого підприємства. Ці окремо стоячі конструкції повинні служити візуальними знаками, сповіщають про в'їзд на територію лісового господарства. Стели часто використовую в якості розпізнавальних знаків уздовж трас для різних закладів, міст і підприємств. Наш замовник ...
Читати далі

Знайдіть 5 відмінностей чи – обережно плагіат!

04.04.2018


Обережно - плагіат нашого сайту!
Перевіряючи позиції нашого сайту в Google, наткнулися на цікаву сторінку. Ми не будемо давати на неї посилання, оскільки нічого нового, чого б ви не бачили на нашому сайті, ви не знайдете. Хтось практично повністю скопіював наш сайт!
Читати далі

Мобільні, переносні знаки парковки для ТОВ «Форум Груп Україна»

03.04.2018


Мобільні, переносні таблички для парковки
Наш новий клієнт - Форум Груп Україна, одна з найбільших мереж бізнес-центрів в Україні. Наявність великої кількості офісів, передбачає скупчення машин, як співробітників, так і відвідувачів. Для того щоб полегшити проблему з паркувальними місцями, вони звернулися до нас за мобільними паркувальними табличками. З їх допомогою можна виділити паркувальні місця ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Рекламний Цех-А, 2013-2018. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс