Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Виготовлення партії боксів, контейнерів для використаних батарейок

15.01.2018


Виготовлення партії боксів, контейнерів для використаних батарейок
Правильно розподіл відходів - важливе нововведення в нашій країні, яке допоможе зберегти нашу природу. Один з видів відходів - використані батарейки та акумулятори, при неправильній утилізації, вони здатні забруднити велику територію землі або водойми. Саме тому, наш клієнт вирішив замовити у нас цілу партію зручних і практичних боксів для використаних ...
Читати далі

Команда Цех-А вітає усіх з Новим 2018 роком і Різдвом!

29.12.2017


Новый год 2016
Привітання з Наступаючим Новим роком від команди Цех-А
Читати далі

Оформлення салону краси – оформлення фасаду, розробка логотипу, розробка дизайну інтер’єру

12.12.2017


Комплексне оформлення салону краси
Як то кажуть - Краса врятує світ, і ряди салонів для підготовки армії поповнив ще один наш замовник. Сімейна пара, власники beauty house Divili у Черкасах, звернулися до нас для комплексного оформлення салону краси. В ряд послуг, наданих нашою компанією, входило: розробка дизайну інтер'єру та фасаду; розробка логотипу салону; виготовлення акрилайту; ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами