Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Цех-А на виставці AGROSHOW 2019 у Черкасах

17.05.2019


Цех-А на виставці Agroshow 2019
З 16 по 19 травня 2019 року в Черкасах проводитися виставка AGROSHOW. Наша компанія також вирішила відвідати цей захід, щоб ознайомити учасників і відвідувачів виставки з нашими пропозиціями щодо просування їх бренду. Ось уже кілька днів наш менеджер не покладаючи рук спілкується з різними представниками аграрного сектора України. До закінчення події ще ...
Читати далі

Графік роботи рекламної компанії «Цех-А» на травневі свята

26.04.2019


График работы май 2019
Привітання з Наступаючим Новим роком від команди Цех-А
Читати далі

Ще одна наша робота для постійного клієнта – зовнішнє рекламне оформлення м’ясного магазину «М’ясорубка» в Черкасах

24.04.2019


Зовнішнє рекламне оформлення м’ясного магазина
Не передати словами, як приємно не просто спостерігати за ростом і розвитком клієнта, а й брати в цьому активну участь. Уже кілька років ми співпрацюємо з мережею магазинів «М'ясорубка», займаючись зовнішнім і інтер'єрним оформленням нових торгових точок. Зовсім недавно ми закінчили виготовлення і монтаж елементів зовнішньої реклами для такого магазину біля ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Рекламний Цех-А, 2013-2019. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс