Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Виготовлення і монтаж іміджевих об’ємних літер із композиту для аграрної компанії Alfa Smart Agro

07.06.2018


Виготовлення об’ємних букв із композита на металокаркасі для аграрної фірми
У бізнес середовищі зовнішня реклама може використовуватися не тільки для інформування клієнтів, або в якості навігаційних вказівників. Досить часто їх використовують, як маркетинговий інструмент для формування або підкреслення іміджу організації. Наше нове замовлення стало тому підтвердженням. За останній рік, компанія Alfa Smart Agro стала нашим ...
Читати далі

Оформлення інтер’єра, елементів декору – друк картин для мережі магазинів меблів Barva

04.05.2018


Оформлення інтер’єру, декор магазина мебелі Барва в Харкові
Ми вирішили нагадати Вам, що крім зовнішньої реклами, наша компанія займається виготовленням елементів декору для оформлення інтер'єру. На це наштовхнув нас наш постійний замовник мережі магазинів меблів Barva. Вже не перший раз вони замовляють у нас або світильники, або комплекти картин, для інтер'єру своїх магазинів. На цей раз, ми розповімо вам про ...
Читати далі

Новинка! Стандартні стійки під поліграфію (буклетниці) тепер на нашому сайті

26.04.2018


Стандартні стійки, стенди для виставок під поліграфію
Ми намагаємося стежити за потребами наших клієнтів, і в міру можливості спрощувати їх пошуки, створюючи шаблони того чи іншого виробу. На цей раз, ми розробили для вас декілька зручних і практичних виставкових стійок під буклети. Тепер ви можете підібрати найзручніший і привабливий для вас варіант і просто відправити запит менеджеру. Всі стійки на нашому ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Рекламний Цех-А, 2013-2018. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс