Як до Вас звертатись?

Телефон

Цех А – виробництво зовнішньої реклами в Україні

5 причин працювати з нами

Комплексне обслуговування

Наше рекламне агентство є підприємством повного виробничого циклу з власним дизайнерським і інженерно-технічним відділом, виробничою і монтажною ділянками. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг з одних рук без посередників, заощаджуючи свій час і гроші.

Власне виробництво

Цех А - це рекламне агентство з 20-річним досвідом роботи в сфері виробництва зовнішньої і інтер'єрної реклами, а також сувенірної продукції. Сучасне обладнання і досвід роботи наших фахівців дозволяє створювати найскладніші технічні конструкції і втілювати найкреативніші ідеї. Кращий спосіб переконатися в якості і технічних можливостях нашого виробництва - зразки наших робіт і рекомендації клієнтів.

Оптимальна ціна

Кожне надійшовше замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням конструкторських особливостей і умов експлуатації виробу. Це дає можливість пропонувати нашим клієнтом обгрунтовану, конкурентну вартість на нашу продукцію.

Гарантія якості

На вироблену нами продукцію ми надаємо гарантійне обслуговування до 5 років. Основні фактори, що забезпечують тривалий термін гарантії - це використовувані у виробництві високоякісні матеріали, перевірені технології виробництва і висококваліфіковані фахівці.

Інвестиція в бізнес

Будь-який наш проект починається з продуманого дизайну, що враховує особливості бізнесу наших клієнтів. Основне завдання нашої продукції - це реклама, позначення місця, навігація і інформування споживачів, і наша продукція в повній мірі цьому відповідає.

Останні новини:

Виготовлення об’ємних наземних букв з підсвічуванням світлодіодними прожекторами для компанії Ерідон Тех

05.11.2018


Виготовлення наземних об’ємних літер з підсвіченням світлодіодними прожекторами
Зовнішня реклама часто застосовується не тільки для інформування та навігації клієнтів, але в якості інструменту для просування бренду. Все частіше великі компанії замовляють наземні об'ємні букви в якості інформаційної стели. Їх встановлюють біля підприємства, або ж на території, що належить організації. Днями ми закінчили виготовлення і монтаж таких ...
Читати далі

Рекламна компанія «Цех-А» їде на виставку Rex 2018!

18.09.2018


Рекламна компанія Цех-А на виставці REX-2018
Через тиждень (25 вересня) почнеться масштабна подія цієї осені - рекламна виставка Rex 2018. На ній багато рекламних агентства представлятимуть свої товари і послуги. У цьому році наша рекламна компанія Цех-А також вирішила представити деяку свою продукцію на цій виставці. У нас ви знайдете приклади стійок під поліграфію, унікальних корпоративних ...
Читати далі

Вуличний мобільний стенд з об’ємними літерами

22.08.2018


Мобільний стенд для аграрної компаніі
Деякі аграрні компанії для то, щоб бренд був більш відомим встановлюють біля своїх полів або підприємств великогабаритні наземні конструкції у вигляді об'ємних букв, але наш новий замовник вирішив цю проблему інакше. Для компанії «Хазера Україна» ми виготовили мобільний розбірний стенд з об'ємними літерами. Дану конструкцію планується використовувати на ...
Читати далі

Увага!!! Інформація про співпрацю

В нашій особі Ви можете отримати надійних партнерів. Ми пропонуємо співпрацю з будь-яким підприємством чи приватною особою в рамках спільних проектів, готові надавати технічну консультацію, навчання, зразки продукції, допомогу в супроводі переговорів, головне – гідні знижки на нашу продукцію.

Також ми можемо представляти інтереси наших партнерів в реалізації їх продукції чи послуг і таким чином допомогти розширити географію клієнтів.

Наші партнери

Бонсенс - автоматизація рекламних агентств
Solass - дизайн студія
УАВІ - Українська асоціація візуальної реклами

© Рекламний Цех-А, 2013-2018. Всі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалов заборонено, при изгодженому використанні матеріалів сайта необхідне посилання на ресурс